Lanové centrum SUNDISK

Lanové centrum SUNDISK je největší svou rozlohou i počtem překážek v celém Libereckém kraji. Nachází se na břehu řeky Jizery a je součástí sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna na Malé Skále. Nabízí programy pro děti nebo dospělé, pro jednotlivce nebo skupiny.

Překážky pro děti i dospělé

Lanové centrum nabízí nepřeberné množství překážek pro jednotlivce z toho jich je dostatek vhodných i pro děti (nejnižší akceptovaná výška je 120cm, aby to pro dítě bylo zvládnutelné). Dále se zde nachází i překážky pro dvojice či skupiny, kdy je nutné pro překonání překážky spolupracovat v týmu (tento program je možný jen pro větší skupiny). Vrcholem týmového programu je Tarzanův skok, kdy je nutné překonat sama sebe a odhodlat se ke skoku do prázdna. Velice oblíbenou atrakcí, zejména mezi dětmi, je lanová dráha dlouhá 85m nebo lanová dráha přes řeku Jizeru na její druhý břeh.

 

Jak to funguje?

Rezervujte si program přes rezervační formulář nebo telefon a máte jistotu, že na vás budeme v domluvený čas připravení a užijete si program bez čekání. Nechcete-li plánovat dlouho dopředu, podívejte se na naši otevírací dobu a prostě přijďte. Pokud v lanovém centru nemá program velká skupina (např. školní výlety či firemní akce) rádi se vám budeme věnovat. 

 

  

 

Rezervaci do lanového centra můžete provést zde.

Volná kláda testující vaše balancovací schopnosti

Lanová dráha přes řeku Jizeru

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: