Na koloběžce a na lodi

Hledáte tip na celodenní výlet? Půjčte si koloběžku v Dolánkách, dojeďte na Malou Skálu na Žlutou plovárnu, kde si půjčíte loď nebo raft a splujete zpět k autu v Dolánkách nebo na vlak domů. Po cestě jak na koloběžce, tak na lodi vás na trase čeká občerstvení. Jídlo, pití, točená zmrzlina.

Na koloběžce na Žlutou plovárnu

 Vyražte z Dolánek, kde si necháte auto na parkovišti, na koloběžce na Malou SKálu na Žlutou plovárnu. Zajistí vám to možnost se rychle převléci z mokrého do suchého oblečení po návratu z lodi a navíc koloběžka je fyzicky náročnější než loď, tudíž ta lehčí část vás bude čekat až v druhé půli dne. Zapůjčte si koloběžku mezi 11h a 12h a vyražte směr Žlutá plovárna. V půli cesty se zastavce na obědě v Penzionu a v hospoůdce v Křížkách, kde můžete využít tradiční české kuchyně nebo denní nabídky teplých jídel. Taktéž vám bude nabídnuto množství nápojů nebo také točená zmrzlina, která v horkých dnech dokáže osvěžit a dodat energii na další sportovní výkon. 

Na lodi zpět do Dolánek

Na Žlutou plovárnu dorazíte mezi 13h a 14h. Zde si od tohoto termínu můžete zapůjčit loď či raft pro cestu zpět. Před startem je možnost oběd zapít v místním bufetu nějakým nápojem a poté vyrazit na cestu. Hned po startu vás čeká jediný sjízdný jez široko daleko, proto je vhodné se lehce rozpádlovat na klidné vodě nad jezem a poté ho s přehledem sjet a pokračovat do Dolánek. Kdyby vám to ještě nebylo málo, opět se po cestě dá zastavit v Křížkách na lehké občerstvení nebo opět na tradiční českou točenou zmrzlinu. Cesta do Dolánek trvá 2-3h tudíž pokud dorazíte lehce po čtvrté a ještě nemáte dost, můžou si děti ve volné chvíli zajezdit na šlapacích vozítkách, která jsou v Dolánkách k zapůjčení nebo se jen vykoupat nad jezem a zablbnout ve vodě.

Šlapací vozítka v Dolánkách pro děti či dospělé

Dolánky také nabízejí Kemp, pokud by jste si trasu na lodi chtěli prodloužit a jet ještě dále druhý den

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: