Kultura

MALÁ SKÁLA

Mezi oblíbené akce roku 2020 bude jistě patřit "LIVE LÉTO - aneb Návrat k normálu", podrobné informace o všech vystupujích a termech vystoupení najdete na www.maloskalskanoc.cz. Těšit se můžete na Michala Hrůzu, Pokáče, nebo Davida Kollera.

V roce 2020 pro vás společnost SUNDISK připravila serii kulturních akcí, které můžete zdarma navštívit v našem regionu. Sledujte SUNDISK léto 2020 na stránkách www.sundiskfamily.cz

Mezi naše oblíbené turistické cíle a doporučení patří také skalní hrad Vranov. Pravidelně se zde konají kulturní akce a setkání nad sklenkou vína. Více informací na www.vranov-pantheon.cz.

DOLÁNKY u TURNOVA

Tradiční a oblíbená akce uprostřed léta se jmenuje Festival Dolánky! Na festivalu hrají známé i méně známé české a zahraniční kapely, festival má bohatý doprovodný program. Vstupné je bezplatné, koupit si však můžete slosovací kupony, přispět na organizaci festivalu a ještě vyhrát třeba splutí řeky na kanoi, nebo ubytování v penzionu. Sledujte www.festivaldolanky.cz nebo Facebook události. Akce se koná v sobotu 18.7.2020 v Kempu Dolánky.


ŽELEZNÝ BROD

Město Železný Brod si na letní prázdniny připravilo jednodenní i celoletní kulturní akce. Rodiny s dětmi mohou navštívit hrané Letní pohádky v Železném Brodě. Další kulturní akce připravené Železným Brodem naleznete na městských stránkách.

 

TURNOV

Město Turnov každoročně připravuje na letní sezónu speciální akce pro turisty. Mezi ně patří Průvodcované prohlídky turnovských kostelů nebo bahatá nabídka muzea Českého ráje (loutkářské přestavení na Dlaskově statku, představení řemesel v Kamenářském domě...). Teplé letní večery jsou ideální pro promítání v letním kině, které pořádá KC Turnov, které je i pořadatelem Turnovského kulturního léta.

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: