Infocentrum Malá Skála a Greenway Jizera

Informační centrum s certifikací A.T.I.C.

Vranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_wDlaskuv statek_MaloskalskoZimni krajina na MaloskalskuVranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_w

Turistické informační centrum pro Maloskalsko a Greenway Jizera

Jsme infocentrum s certifikací A.T.I.C. ČR pro oblast Maloskalska a cyklostezku Greenway Jizera v této oblasti. Najdete nás u centrálního parkoviště v obci Malá Skála vedle benzinové pumpy. Rádi vám pomůžeme. 

Malá Skála, nazývána také jako Perla Českého ráje, je jedním z nejčastějších turistických cílů v Libereckém kraji. V našem infocentru vám poskytne kvalitní a podstatné informace o celé oblasti kolem řeky Jizery a Malé Skály. Poradíme vám, kam na výlet, kde se občerstvit, ubytovat nebo si půjčit sportovní vybavení pro vaše výlety na cyklostezce Greenway Jizera, pro vodácké zážitky na řece Jizeře nebo pro lezení na skalách a túry po kopcích. Ukážeme vám, kde je nejlepší koupání nebo kam se vydat za kulturou. 

Giftshop, občerstvení i půjčovna koloběžek

Nakoupíte u nás také pohledy, mapy, turistické známky či vizitky. V našem sortimentu nechybí také knihy z regionu a regionální výrobky z Českého ráje. Jako dárek z výletu si můžete zakoupit třeba vodácké triko a různé upomínkové předměty.

Prodáváme nápoje, nanuky a zmrzlinu. 

Součástí infocentra je půjčovna koloběžek, přímo u nás si můžete rezervovat kánoe, rafty nebo paddleboardy pro splouvání Jizery.  

Nabídka ubytování na Maloskalsku

Poradíme Vám, kde se můžete ubytovat. Máme přímý kontakt na různé typy ubytování na Malé Skále, v Dolánkách u Turnova a okolí.

Veškeré služby pořídíte snadno a rychle přímo u nás, bez čekání. 

Informační centrum jsme otevřeli v červenci 2014 a postupně jeho služby vylepšujeme. Spolupracujeme se Sdružením Český ráj se sídlem v Turnově a také se Sdružením pro cestovní ruch Libereckého kraje. Jsme členem profesní organizace Asociace turistických informačních center České republiky.


Věříme, že si Maloskalsko i jeho okolí oblíbíte a budete se sem rádi vracet.

Těšíme se na vaši návštěvu!
certifikace_infocentra_logo
Otevírací doba infocentra

 

květen, září

so, ne 9:00 - 18:00

červen

pá - ne 9:00- 18:00

červenec - srpen

po - ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!

 


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Labe 687, 468 22 Železný Brod

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@infocentrum-maloskalsko.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena