Infocentrum Malá Skála Greenway Jizera

Oficiální informační centrum Malá Skála u centrálního parkoviště vedle benzinové pumpy. Infocentrum pro oblast Maloskalsko a cyklostezku Greenway Jizera.

Malá Skála, Český ráj je jedním z nejčastějších turistických cílů Libereckého kraje. Naše infocentrum vám poskytne kvalitní i důležité informace o celé oblasti kolem řeky Jizery a Malé Skály. Poradíme vám kam na výlet, ukážeme vám kde se občerstvit, ubytovat se nebo si půjčit sportovní vybavení pro vaše cesty na cyklostezce, řece Jizeře nebo pro lezení na skalách a tůry po kopcích. Ukážeme vám kde je nejlepší koupání a kam se vydat za kulturou. 

Nakoupíte u nás také pohledy, mapy, poštovní a turistické známky nebo štítky. V našem sortimentu nechybí také knihy z regionu a regionální výrobky z Českého ráje jako dárek z výletu si můžete odnést třeba námořnické triko, speciální tangra, nebo jen lízátko :-) Pro všechny návštěvníky nabízíme dostatek alko i nealko nápojů na doplnění pitného režimu, příjemný je také odpočinek u naší kávy a děti ocení točenou zmrzlinu

Součástí našeho infocentra je půjčovna koloběžek, půjčovna lodí Jizera a přímý kontakt na různé druhy ubytování na Malé Skále a v Dolánkách u Turnova a okolí. Veškeré služby pořídíte snadno a rychle přímo u nás, bez čekání. Informační centrum jsme otevřeli teprve v červenci 2014 a postupně jej vylepšujeme a zdokonalujeme. Spolupracujeme se sdružením Český ráj se sídlem v Turnově a také se Sdružením pro cestovní ruch Libereckého kraje.

Těšíme se na vaši návštěvu,

rodinná firma SUNDISK s.r.o.

Provozovatel Infocentra Malá Skála a sítě služeb pro výletníky podél Jizery

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: