Na koloběžce a na lodi

Hledáte tip na celodenní výlet? Půjčte si koloběžku v Dolánkách, dojeďte na Malou Skálu na Žlutou plovárnu, kde si půjčíte loď nebo raft a splujete zpět k autu v Dolánkách nebo na vlak domů. Po cestě jak na koloběžce, tak na lodi vás na trase čeká občerstvení. Jídlo, pití, točená zmrzlina.

Na koloběžce na Žlutou plovárnu

Vyražte z Dolánek, kde si necháte auto na parkovišti, na koloběžce na Malou Skálu na Žlutou plovárnu. Zajistí vám to možnost se rychle převléci z mokrého do suchého oblečení po návratu z lodi a navíc koloběžka je fyzicky náročnější než loď, tudíž ta lehčí část vás bude čekat až v druhé půli dne. Zapůjčte si koloběžku mezi 11h a 12h a vyražte směr Žlutá plovárna. V půli cesty se zastavce na obědě v Penzionu a v hospoůdce v Křížkách, kde můžete využít tradiční české kuchyně nebo denní nabídky teplých jídel. Taktéž vám bude nabídnuto množství nápojů nebo také točená zmrzlina, která v horkých dnech dokáže osvěžit a dodat energii na další sportovní výkon. 

Na lodi zpět do Dolánek

Na Žlutou plovárnu dorazíte ve 13h. Zde si od 14h můžete zapůjčit loď či raft pro cestu zpět. Před startem je možnost oběd zapít v místním bufetu nějakým nápojem a poté vyrazit na cestu. Hned po startu vás čeká jediný sjízdný jez široko daleko, proto je vhodné se lehce rozpádlovat na klidné vodě nad jezem a poté ho s přehledem sjet a pokračovat do Dolánek. Kdyby vám to ještě nebylo málo, opět se po cestě dá zastavit v Křížkách na lehké občerstvení nebo opět na tradiční českou točenou zmrzlinu. Cesta do Dolánek trvá 2-3h, tudíž pokud dorazíte lehce po čtvrté a ještě nemáte dost, tak si můžete zablbnout ve vodě a občerstvit se v bufetu.

Šlapací vozítka v Dolánkách pro děti či dospělé

Dolánky také nabízejí Kemp, pokud by jste si trasu na lodi chtěli prodloužit a jet ještě dále druhý den

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: