Adrenalinové sporty

Chcete zažít něco extrémního? Něco více než obyčejný výlet? Malá Skála nabízí mnoho možností jak si zpestřit víkend nebo mít velice originální dovolenou. Skalní lezení ve 30m nad zemí, paragliding, čtyřkolky nebo třeba let balonem nad Českým rájem, toto vše je tu možné.

Skalní lezení

Rádi by jste si vyzkoušeli skalní lezení, ale nemáte mezi sebou někoho zkušeného, kdo by vás skalami provedl? Na Malé Skále provozuje lezení ve skalách firma SUNDISK, která vám naplánuje horolezecký výlet, vybere vhodné horolezecké cesty podle vašich zkušeností či fyzické zdatnosti. Vybavení vám může být zapůjčeno, taktéž se o vás budou starat zkušení instruktoři, kteří se ve skalách orientují. Malá Skála je horolezeckým rájem, na jedné straně údolí se tyčí lezci velice oblíbené pískovcové Suché Skály, kde se nachází cesty od těch nejlehčích pro začátečníky až po náročné "sedmičky". Na straně druhé pod Skalním hradem Vranov je oblast pro o něco zkušenější lezce, kde najdete cesty pro pokročilejší lezce avšak stále ne extrémně náročné. Taktéž je možnost si prolést novou feratu (lezecko-pěší cestu skalami) na Semilsku, která je turisty oblíbená čím dál tím více.

 

Let horkovzdušným balónem

Chtěli by jste potěšit svou drahou polovičku a připravit pro ní překvapení v podobě romantického vyhlídkového letu horkovzdušným balonem nad krásami Českého ráje? Maloskalsko je pro vás jako stvořené. Vzhledem k tomu, že balon jako takový je velice náročný na meteorologickou situace bez bouřek, silného větru nebo termického proudění, probíhají lety v ranních hodinách poskytující pohled na východ slunce nebo naopak v podvečerních hodinách, kdy se budete moci kochat ze západu slunce. V Českém ráji tuto možnost nabízí firma BAART. V nabídce je několik možných programů. Od programu Classic, přes Economy nebo Privat Double až po Romantic, kde kromě letu pouze pro vás vám bude servírována snídaně v trávě po přistání.

Čtyřkolky

Nechce se vám na výlet pěšky, na kolo ani na loď? Chcete si užít adrenalin v sedle čtyřkolky prohánějíc se po kraji? Využijte možnost zapůjčení čtyřkolek. Čtyřkolka velice dobře sedí na silnici, lehčí terén (polní cesta) jí nevadí naopak spíše svědčí. Nezávislé odpružení přední i zadní nápravy zaručuje stabilitu i v zatáčkách. Obsah 260 ccm. Stačí ŘP sk.B. Na čtyřkolce mohou jet dvě osoby.

 

 

 

Další aktivity v okolí

 Skákací boty, jejíž zapůjčení provozuje po objednání jablonecká firma SUNDISK

Výlet na Segwayích? Po objednání žádný problém

Čtyřkolky v okolních lesích, polích a loukách

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: