Půjčovna koloběžek v Českém ráji

Největší půjčovna koloběžek v Českém ráji je na Žluté plovárně. Zapůjčit koloběžky si můžete buď na určitou trasu (např. Kemp Dolánky -> Žlutá plovárna) nebo na nějaký čas (např. hodinu, půl dne, celý den) a udělat si výlet někam dál. Koloběžky pro děti i dospělé všech věků a velikostí.

 

Jak to funguje?

Koloběžky si můžete zapůjčit na 5 různých kamenných základnách a poté je na kterékoliv z těchto 5 také vrátit. Zakladna je v Líšném (asi 2 kilometry proti proudu řeky Jizery od Malé Skály), další stanoviště se nachází přímo u nás v infocentru na Malé Skále (hned vedle centrálního parkoviště Malá Skála), hlavní základna je na Žluté plovárně (nedaleko lanového centra přes řeku od našeho infocentra), zastavit a půjčit si koloběžky můžete i v Křížkách v místním penzionu a restauraci (2km po proudu řeky Jizery na jejím pravém břehu) a vrátit nebo si také zapůjčit koloběžky můžete v Kempu v Dolánkách.

 Tipy na výlety

Chce se vám na koloběžku a nevíte kam vyrazit? Informujte se přímo na stránkách Žluté plovárny, kde jsou výlety na koloběžkách popsány v několika variantách podle délky. Tipy na výlety na celý den, na půl dne nebo krátké výlety do jedné hodiny. Odkaz na průvodce naleznete zde.

 

 

 Zarezervovat koloběžky po Českém ráji se Žlutou plovárnou si můžete zde.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: