Víkend na Greenway Jizera

Tip na záživný víkend v povodí řeky Jizery. Vyzkoušejte vše co tato oblast nabízí! Od šlapadel, přes koloběžky, výborná jídla a lodě či lanové centrum až po pohodlné ubytování v útulném rodinném Penzionu v Křížkách.

1. den, pátek - příjezd

Po příjezdu, počítaje v odpoledních až večerních hodinách, do Českého ráje se můžete ubytovat v útulném Penzionu v Křížkách, kde vám samozřejmě bude nabídnuto stravování ve formě snídaní, polopenzí či plných penzí a na výběr dostanete z místních specialit naší šéfkuchařky. Večerní volné chvíle můžete vyplnit posezením na zahrádce penzionu. Pro děti je zde dětské hřiště s mini lanovým centrem a obřím pískovištěm se skluzavkou a pro dospělé pohoštění z hospůdky ve formě ať už jídel, či nápojů různého druhu. Také si zde můžete dát tradiční českou točenou zmrzlinu, která vás výborně ochladí. Již tento večer si můžete plánovat nadcházející dny v Českém ráji.

2. den, sobota - splutí Jizery a koloběžky nazpět

Hned první větší program na vás čekají lodě či rafty, tedy splutí řeky Jizery z Malé Skály ze Žluté plovárny, kam to je z penzionu cca 20min pěší chůze. Cesta na lodi z Malé Skály do Dolánek trvá přibližně 2 -3 hodiny a jelikož pojedete kolem Penzionu v Křížkách a máte sjednané plné penze, můžete se tam rovnou stavit na váš oběd. Po dojetí do Dolánek přejdete na parkoviště, kde si můžete koupit něco dobrého k pití a snědku.  Na trasu zpět si můžete zapůjčit koloběžky a po cyklostezce Greenway Jizera asi 1 h jízdy dojedete zpět na Žlutou plovárnu, kde koloběžky vracíte a můžete se opět odebrat do penzionu na jídlo a přespání. V případě volných chvil, které zůstaly nevyužity, můžete navštivit místní skalní hrad Vranov - Pantheon.

3. den, neděle - lanové centrum a odjezd

Další den je možné hned po snídani vyrazit opět do sportovně rekreačního areálu Žlutá plovárna, kde se také nachází lanové centrum SUNDISK. Nachází se zde 8 překážek pro jednotlivce. Překážky jsou různých obtížností, vhodné i pro děti, minimální výška dítěte je však 140cm. Lanové centrum při výběru programu celého lanového centra vám zabere 2 - 3hodiny a ve zbytku času pokud ještě nebudete chtít odjet z tohoto krásného kraje si můžete pinknout volejbal nebo zahrát nohejbal na místních hřištích.

Volejbalové hřiště pro všechny

Je pro vás zde i hřiště nohejbalové

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: