Vranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_wDlaskuv statek_MaloskalskoZimni krajina na MaloskalskuVranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_w

Sportovní víkend na Greenway Jizera

Vyzkoušejte vše, co tato oblast nabízí! Outdoorové výlety, výborná jídla, zážitky v lanovém centru i pohodové ubytování v rodinném penzionu.

pátek - příjezd

Po příjezdu na Maloskalsko se můžete ubytovat v útulném Penzionu v Křížkách. Podvečerní volné chvíle přímo vyzývají k procházkám kolem řeky nebo k posezení u ohniště v zahradě penzionu. Děti se mohou vyřádit na dětském hřišti s pískovištěm a se skluzavkou. 

Penzion_Krizky_Greenway_Jizera

sobota - splutí Jizery a koloběžky nazpět

Hned ráno na vás čekají kánoe nebo rafty, tedy splutí Jizery z Malé Skály/Žluté plovárny. Z penzionu je to cca 20 minut pěší chůze. Jestli s sebou máte kola, jeďte na kole po cyklostezce, která vede přímo kolem penzionu.

Úsek na lodi z Malé Skály do Dolánek trvá přibližně 2 -3 hodiny. Až připlujte do Dolánek, najdete zde několik možností pro občerstvení. Třeba hned v Bistru Dolánky.  Na trasu zpět k penzionu si můžete půjčit koloběžky a projet se po cyklostezce Greenway Jizera. Cesta vám zabere asi 2 hodiny jízdy dojedete až na Žlutou plovárnu, kde koloběžky vracíte a můžete se opět odebrat do penzionu na jídlo a přespání. V případě volných chvil, které zůstaly nevyužity, můžete navštivit místní skalní hrad Vranov - Pantheon.

Pujcovna_lodi_Zluta_plovarna_Cesky_raj

 

Otevírací doba infocentra

 

květen, září

so, ne 9:00 - 18:00

červen

pá - ne 9:00- 18:00

červenec - srpen

po - ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!

 


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Labe 687, 468 22 Železný Brod

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@infocentrum-maloskalsko.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena