Vranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_wDlaskuv statek_MaloskalskoZimni krajina na MaloskalskuVranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_w

Vodácké výlety na Jizeře

Vybavení pro splouvání Jizery si můžete zapůjčit nedaleko od našeho infocentra. Největší půjčovnou na Jizeře je Žlutá plovárna, kde k lodi dostanete i veškeré vybavení. Pracovníci půjčovny Vám ochotně poradí a doporučí vhodný úsek ke splutí podle vašich časových možností a vodáckých zkušeností.

Kánoe, kajaky, rafty i paddleboardy ze Žluté plovárny

Pujcovna_lodi_Zluta_plovarna_Cesky_raj

Žlutá plovárna, Malá Skála

Půjčovna lodí Žlutá plovárna nabízí pro své zákazníky zapůjčení kanoí Samba pro 2 až 4 osoby (vhodné pro rodinku s dětmi a třeba i s malým pejskem) dále nafukovací rafty Colorado, kam se vejde 6 až 8 osob, kajaky pro jednotlivce nebo paddleboardy. K lodi, kajaku, raftu či paddleboardu máte vždy pádla, vesty pro děti či dospělé a plastové barely na věci. Všechno toto vybavení je vždy v ceně půjčovného.

Vyberte si krátký úsek řeky nebo celodenní splutí

Nejoblíbenější úsek Jizery je z Malé Skály do Dolánek. Tento výlet trvá 2 - 3 hodiny a splouváte 9 kilometrů dlouhý úsek Jizery. Pro nadšence je možnost celodenního výletu ze Spálova do Dolánek, kdy po déváté hodině ráno vyrážíte od Hotelu Spálov, kolem oběda proplouváte Malou Skálou, na oběd můžete zakotvit v nedalekých Křížkách - Penzion a restaurace Křížky (2 km pod Malou Skálou po proudu řeky napravo) nebo třeba na Boučkově statku (několik set metrů pod jezem na levé břehu pod silničním mostem) a okolo 3. až 4.hodiny odpolední ppřiplouváte v klidu do Dolánek, kde loď vracíte. Na Malou Skálu i do Spálova se můžete vracet vlakem nebo si na cestu zpět, pro úsek Dolánky - Malá Skála, můžete zapůjčit koloběžky a projet se překrásným údolím řeky. Tento kombinovaný výlet patří k nejoblíbenějším zážitkům na Maloskalsku. 

Vlek_Sundisk_Zluta_plovarna

Kánoe, rafty i koloběžky si můžete zarezervovat zde.


rezervace lodí

Otevírací doba infocentra

 

květen, září

so, ne 9:00 - 18:00

červen

pá - ne 9:00- 18:00

červenec - srpen

po - ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!

 


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Labe 687, 468 22 Železný Brod

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@infocentrum-maloskalsko.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena