Půjčovna lodí na Jizeře

Na Jizeru je možné si zapůjčit vodácké vybavení pro její splutí. Největší půjčovnou na Jizeře je Žlutá plovárna, kde k lodi dostanete i veškeré vybavení. Můžete si vybrat Vámi chtěný úsek Jizery, příp. Vám bude doporučen vhodný dle vašich časových možností a vodáckých zkušeností.

Sortiment půjčovny

Půjčovna lodí Žlutá plovárna nabízí pro své zákazníky zapůjčení kanoí Samba pro 2 až 4 osoby (vhodné pro rodinku s dětmi a třeba i s malým pejskem) dále nafukovací rafty Colorado, kam se vejde 6 až 8 osob, kajaky pro jednotlivce nebo třeba prkna s dlouhými pádly, které jsou novinkou na českých řekách, tzv. Paddleboardy, kdy ve stoje na prkně pádlujete. K lodi, kajaku, raftu či paddleboardu vždy máte nárok na pádla, vesty pro děti či dospělé a plastové barely na věci. Všechno toto vybavení je vždy v ceně půjčovného.

 
Jak to chodí?

Lodě na Jizeru si můžete zapůjčit na Žluté plovárně na Malé Skále. Vyberte si Vaši trasu. Nejoblíbenější úsek Jizery je z Malé Skály do Dolánek, kde výlet trvá 2 - 3 hodiny, trasa je dlouhá 9 kilometru. Pro nadšence je možnost celodenního výletu ze Spálova do Dolánek, kdy po déváté hodiny na Spálově dostanete loď, okolo oběda projíždíte Malou Skálou, na oběd se můžete zastavit například v restauraci v Křížkách (2 km pod Malou Skálou po proudu řeky napravo) nebo třeba na Boučkově statku (několik set metrů pod jezem na levé straně pod silničním mostem) a okolo 3-4 hodiny dojíždíte v klidu do Dolánek, kde loď předáváte a buď jedete zpět na Malou Skálu či Spálov vlakem (dlouhou chvíli při čekání na vlak si děti mohou ukrátit na dětském hřišti a dospělí se mohou zatím občerstvit v místním bufetu) nebo si na cestu zpět pro úsek Dolánky - Malá Skála můžete zapůjčit Koloběžky KOSTKA.

Lodě nebo rafty na Jizeru si můžete zarezervovat zde.

 

Zastávka na oběd v Křížkách

Zastávka na oběd v restauraci v Křížkách

 

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: