Tipy na výlet

Malá Skála leží na strategickém místě mezi dvěma turisticky zajímavými lokalitami. Na břehu pravém je pro turisty lákavá návštěva skalního hradu Vranov a vyhlídka Zahrádka, ze které je krásný výhled na údolí a řeku Jizeru. Na straně druhé na návštěvníky shlíží z vysokého kopce hřeben Suchých skal a vrch Sokol.

Plavba lodí po Jizeře

Půjčovna lodí JizeraMalá Skála patří v českém ráji k nejvyhledávanějším lokalitám pro plavbu na Jizeře. Nejčastěji bývá využíván úsek Malá Skála - Dolánky, (lze ale pokračovat po proudu dále do Turnova, Přepeř nebo Svijan). Tento úsek vede totiž "od jezu k jezu" a je vhodný pro úplné začátečníky. V naší půjčovně na Žluté Plovárně si můžete na svou plavbu vypůjčit kanoj, raft nebo kajak a záleží jen na Vás, kam se s nimi vypravíte.

Jaké jsou možnosti plavby na Jizeře? Podívejte se na několik tipů, kam až můžete na Jizeře plout.

 

Koloběžkou křížem krážem

půjčovna koloběžekOblíbenou turistickou kratochvílí je jízda na koloběžce. Z Malé Skály se dá podniknout spousta výletů. Od krátkých hodinových, přes půldenní i celodenní. Naše síť půjčoven umožňuje vypůjčit si koloběžky na třech různých místech podél cyklostezky Greenway Jizera, která pro svou nenáročnost patří i k oblíbeným trasám pro koloběh.

 

Šlapací vozítka pro celou rodinu

Šlapací motokáry GO-KARTZábavným zpestřením dovolené může být jízda na velkých šlapacích motokárách. Motokáry si můžete zapůjčit v Kempu Dolánky, kde je sportovní okruh nebo si s nimi vyrazit na delší trasu a dojet až na Malou Skálu. Motokáry si můžete vypůjčit i na Žluté Plovárně a vyrazit opačným směrem do Dolánek.

Novinky

+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: