Vranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_wDlaskuv statek_MaloskalskoZimni krajina na MaloskalskuVranov_MaloskalskoJizera_Zluta Plovárna_Mala SkalaHP_infocentrum_maloskalsko_w

Milí návštěvníci, jsme rádi, že vám můžeme oznámit, že po měsíčním testování zahajujeme provoz oficiálního infocentra pro Malou Skálu a Cyklostezku Greenway Jiizera. Po mnoha letech, přesně od roku 2006, kdy jsme na Malé Skále a v okolí začali budovat a provozovat různé sportovní aktivity a rozvíjet turistické služby (například půjčovna lodí a sportovně rekreační areál Žlutá plovárna, síť občerstvení a veřejných záchodů podél Jizery, lanové centrum, půjčovnu koloběžek, inline bruslí a šlapacích vozítek a další) jsme se rozhodli, že je na čase otevřít také nové nezávislé infocentrum u centrálního parkoviště, aby měli všichni návštěvníci Malé Skály a cyklostezky Greenway Jizera kvalitní a přesné informace.

Naše infocentrum nabízí rady a pomoc při hledání vašich výletních cílů, doporučení na nejlepší tasy na kole, pěšky, na koloběžce či na lodi. Pořídíte u nás mapy, průvodce, turistické známky a vizitky, nebo pohledy a poštovní známky.

V našem sortimentu najdete také regionální výrobky, knihy jako dárek z výletů. Pro sprtovce nabízíme potravinové doplňky ENERVIT, pro turisty pak několik druhů alko i nealko občerstvení, drobné pochutiny pro děti či kávu k posezení pro dospělé.

Naše infocentrum má tu výhodu, že si přímo u nás můžete rezervovat a koupit i řadu sportovních aktivit a služeb. Zapůjčit si u nás můžete hole na vaši túru (Nordic Walking) nebo si koupit výlet na kanoích po řece Jizeře. Půjčit si přímo u nás můžete také koloběžky, šlapací vozítka nebo inline brusle pro cesty na Greenway Jizera, nebo si koupit vstupenku do Lanového centra na Malé Skále. Nemáte kde přespat nebo hledáte nocleh na více dní? Nabízíme Vám hned čtyři kategorie vlastního ubytování (tábořiště Žlutá plovárna, Kemp Dolánky, Ubytovna U plovárnyPenzion a hospůdka Křížky) nebo vám doporučíme jiné ubytování podle vašich požadavků a kritérií.

Otevřeli jsme teprve v červenci 2014 a stále provoz dolaďujeme a zlepšujeme,

Těšíme se i na vaši návštěvu!

SUNDISK s.r.o. - provozovatel Informačního centra Malá Skála a dalších služeb v Českém ráji.

Otevírací doba infocentra

 

květen, září

so, ne 9:00 - 18:00

červen

pá - ne 9:00- 18:00

červenec - srpen

po - ne 9:00 - 18:00

Těšíme se na Vás!

 


Změny otevírací doby podle počasí nebo po telefonické domluvě.

Kde nás najdete

Novinkyadresa
Malá Skála, Labe 687, 468 22 Železný Brod

odpovědná osoba: Tomáš Koudelka
info@infocentrum-maloskalsko.cz

sledujte nás

obázek obázek
© 2024 SUNDISK s.r.o. Všechna práva vyhrazena